Naše služby

Záruční a pozáruční servis

V záruční době nebo v průběhu celé životnosti námi dodaných oken, dveří nebo příslušenství mohou nastat situace, které neumožňují plnohodnotně využívat výrobek a vyžadují včasný servisní zásah (rozbité sklo, seřízení kování, dodatečná montáž nadstandardních součástí kování apod.) Stále jsme Vám nablízku a vyjdeme Vám vstříc, připraveni řešit situaci.

Servisní práce a garanční prohlídku si můžete objednat online zde.

 

CENÍK SERVISNÍCH PRACÍ

Základní servisní úkony cena /ks
BARAN OSTATNÍ
Seřízení okenního křídla 50 Kč 90 Kč
Seřízení balkónového křídla 50 Kč 100 Kč
Seřízení křídla vchodových dveří 200 Kč 360 Kč
Seřízení PSK křídla 200 Kč 360 Kč
Výměna dveřního kování 250 Kč
Seřízení samozavírače GEZE, G-U 200 Kč
Výměna skla do 1 m2 plastový prvek 500 Kč
Výměna skla nad 1 m2 plastový prvek 700 Kč
Výměna skla do 1 m2   dřevěný prvek 900 Kč
Výměna skla nad 1m2 dřevěný prvek 1 800 Kč
Paušální poplatek 250 Kč
Hod.sazba (čištění, mazání, vícepráce) 250 Kč

     
     
     
     

 

 

Zednické práce

Ihned jakmile to technologický postup umožní, můžeme v případě Vašeho zájmu vyspravit okenní ostění (případnou dozdívku, opravit jádrovou, štukovou, sádroštukovou omítkou nebo s použitím fasádních polystyrenů, síťoviny a lepidla, případně systémem sádrokartonu) s veškerou pečlivostí a smyslem pro detail a dokončíme dílo k  Vaší spokojenosti.

Odborná montáž

Kvalitní proškolené montážní týmy s počty namontovaných oken, které se počítají na tisíce, svou práci zvládají rychle a precizně. Jejich řemeslná zručnost a zkušenosti jsou zárukou bezproblémové funkčnosti Vašich oken.

Demontáž

V případě že se jedná o rekonstrukci, je potřeba nejprve demontovat původní okna, mnohokrát si staří mistři s jejich kotvením dali před léty práci a tak pokud si netroufáte sami a nevíte kam s nimi, žádné obavy - starých a nepotřebných oken Vás zbavíme rychle a šetrně.

Doprava

Okna a dveře Vám dopravíme bezplatně a spolehlivě. Pro Vaše pohodlí až na místo určení.

Profesionální zaměření

Líbí se vám naše nabídka? Rozhodli jste se pro některou z námi předložených variant? Naši technici jsou připraveni sejít se s Vámi u Vás doma, nebo na stavbě, provést detailní zaměření stavebních otvorů a vyřešit s Vámi veškeré stavební detaily potřebné pro zpracování smlouvy. Této činnosti věnujeme maximální pozornost, neboť je základním předpokladem bezchybné dodávky.

Poradenství

Našim zákazníkům nabízíme zdarma a nezávazně poradenství a konzultace týkající se technických možností a omezení, tvarových a typových variant jednotlivých prvků, stejně tak jako podání základních informací o jednotlivých produktech a materiálech. Samozřejmostí je u nás bezplatné zpracování cenové nabídky v profesionálním kalkulačním programu s přehledným vyobrazením jednotlivých pozic a cen. Rádi a ochotně Vám pomůžeme nalézt to správné řešení pro Vaše okna.