Garážová vrata

Naše nabídka garážových vrat na míru stanovuje v mnoha směrech nové standardy, počínaje nejrůznějšími variantami provedení, povrchových dekorů a možností lakování v odstínech RAL, přes vynikající bezpečnostní řešení po zdokonalenou techniku kování, tichý chod a inteligentní pohonné systémy Marantec.

Vrata sekční, odsuvná, lamelová hliníková rolovací pod strop i do strany rolovací do kastlíku s Širokým sortimentem příslušenství uspokojí potřeby každého zákazníka. Prvotřídní produkty předních výrobců a jejich precizní zpracování jsou zárukou maximální bezpečnosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

 

logo

GARÁŽOVÁ VRATA FIRMY KRISPOL dávají pocit bezpečnosti a stability. KRISPOL nabízí veškeré druhy garážových vrat dostupných na trhu: sekční, rolovací a výklopná. To jsou přetestovaná řešení, široce používané v bytovém stavebnictví.

 

sekcni_titulkaSekční vrata, to je individualita a modernita na dosah ruky. Jsou to nejraději vybíraná vrata s vysokým standardem, zaručující komfort a pohodlí a dokonalou tepelnou izolaci. Vyrobená s myšlenkou na náročné zákazníky dovolují vytvářet inovační a neopakovatelná architektonická řešení.

 

 

Rolovací rolovaci_titulkamříže byly provedeny tak, aby jejich funkce a přesnost souzněly s pohodlím a minimalizmem. Po montáži zabírají velmi malý prostor, jsou pohodlné při používání a údržbě - to jsou výhody oceňované zákazníky.

 

 

 

 

LOMAX_logo

Přední český výrobce garážových vrat s vlastní válcovací linkou na výrobu zateplených vratových sekcí. Lomax již v r. 2002 jako první představil světovou novinku v designu sekčních vrat - imitaci dřeva pomocí exteriérové folie na ocelovém povrchu sekce. Tímto nastartoval trend v dalším vývoji designu vrat v Evropě. Rozumné ceny v poměru k velmi vysoké kvalitě a především pružnost a operativnost vůči potřebám zákazníka, stojí za úspěchem společnosti, která se stala jedním největších výrobců vrat a předokenních rolet v ČR.